Herní systém střelnice

Střelnice Buffalo Bill má dvě střelecká pole – hrát tedy mohou vždy dva hráči najednou.


Každý hráč má ve svém poli 9 terčů. Po zásahu terč padá a systém automaticky připíše hráči bod. Aktuální skóre každého hráče se zobrazuje na LCD displeji. Střelec tak má po celou dobu hry přehled o tom, jak si vede.


Výsledky jednotlivých hráčů se ukládají do paměti počítače a na konci turnaje (hraje-li se systémem turnaje, který převládá u většiny akcí) je tak možné jednoduše vyhodnotit nejlepšího střelce či nejlepší tým.


Díky digitálně řízenému hernímu systému nabízí střelnice Buffalo Bill velké množství herních variant. Díky tomu je možné zvolit ty jednodušší varianty pro malé děti a naopak ty nejnáročnější pro zkušenější střelce.


Pro ilustraci jsme pro Vás vybrali popis tří z nejoblíbenějších herních variant:


1. varianta: „Máš 50 ran a 1 minutu – sestřel co nejvíce terčů.

Jak popis varianty napovídá, každý z hráčů má k dispozici 50 kuliček a od spuštění hry mu běží časový limit jedné minuty na střelbu. Na úvod hry se střelci postaví všech 9 terčů a jeho úkolem je všechny postupně a co nejrychleji trefit. Jakmile to střelec dokáže, postaví se terče znova a střelba pokračuje tak dlouho, dokud nevyprší časový limit nebo střelci nedojde munice. Výsledkem hry tak může být 50 zásahů například za 45 sekund, nebo například pouze 40 zásahů za jednu minutu. Vyhodnocení je jednoduché – vítězí ten, kdo získá za sestřelení nejvíc bodů v nejkratším čase.


2. varianta: „Náhodné zvednutí“
V tomto případě se střelci nezvedá všech 9 terčů, které postupně trefuje, ale vždy pouze jeden z terčů a to v nahodilém pořadí. Hra je ztížena tím, že se terč ukazuje pouze 5 sekund – trefí-li jej hráč v tomto limitu, získává bod, netrefí-li, terč se po 5 sekundách opět skryje a střelec čeká na další. U jednotlivých her lze variovat i počet kuliček – střel a časové limity.


3. varianta: „Countdown“
Toto už je jedna z ukázek těch nejnáročnějších her. V tomto případě se po spuštění hry postaví náhodné seskupení několika terčů. Po jejich sestřelení či po vypršení časového limitu se zvedne jiná kombinace, obvykle s větším počtem terčů a se zkrácením časového limitu.Herní systém střelnice Buffalo Bill skýtá dostatek prostoru pro kvalitní zábavu jakékoli skupiny hráčů i jednotlivců. Přitom nejde o zábavu samoúčelnou, u nás se nestřílí na kytičky jako na pouti, nejde ani o pouhé vybití adrenalinu, ale o cílenou a přiměřeně náročnou herní aktivitu, umožňující kromě jiného regulérní soutěž s jasným výsledkem - turnaj s bojem o nejlepšího střelce či střelecký tým. Střelnice Buffalo Bill se tak může stát plnohodnotnou součástí firemních teambuildingových aktivit i příjemným zpestřením narozeninové oslavy.

 

 

 

...pokračovat ve čtení webu...